Dobranie odpowiednich działań w zarządzaniu firmą pozwala na osiąganie założonych celów.

Dlaczego właśnie my?

Dzięki temu że działamy kompleksowo i na różnych polach jednocześnie, nasze działania są spójne, dobrze zaplanowane i co najważniejsze skuteczne.

  • Jeśli Twoja działalność gospodarcza generuje za dużo strat- Podpowiemy jak możesz zaoszczędzić i zacząć zarabiać.
  • Jeśli co miesiąc skupiasz się głównie na spłacaniu licznych kredytów- Przedstawimy Ci odpowiednie rozwiązanie, które zmniejszy twoje wydatki.
  • Jeśli potrzebujesz stałego dostępu do obsługi prawnej- Zapewnimy Ci to. Dzięki nam poczujesz się pewniej na rynku biznesowym.
  • Jeśli jesteś nastawiony na zarabianie i zdobywanie nowych kontaktów – Jesteśmy odpowiednim partnerem, tworzymy sieć kontaktów która gromadzi specjalistów z różnych branż.
  • Jeśli myślisz o przyszłości bardzo poważnie i chcesz zaplanować ją już dziś. Zrealizujemy Twoją wizję.

Skontaktuj się z Nami

ul. Kosynierów 15b/20 31-572 Kraków
12 307 31 31

Lorem Pro Księgowość

Terminowo i zawsze na czas

Dla księgowości czas jest bardzo ważny. Terminowe rozliczanie dokumentów jest istotnym elementem w prowadzeniu działalności. Z nami Twoje dokumenty zawsze będą przygotowane na czas.

Doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy

Nad poprawnością naszych działań czuwają wyspecjalizowane osoby, posiadające bogate i długoletnie doświadczenie. Ciągłe szkolenia i podnoszenie kwalifikacji pozwala nam być na bieżąco z ciągle zmieniającym się prawem i ustawami. Dzięki temu, nic nie zaskoczy Nas ani Twojej firmy.

Kompleksowość działania

Obsługując firmy działamy na wielu polach jednocześnie, dzięki czemu nasze działania są spójne oraz skuteczne. Jesteśmy w stanie kompleksowo sprostać Twoim oczekiwaniom oraz wprowadzać istotne zmiany i udogodnienia. Wszystko w jednym miejscu bo kompleksowo znaczy wygodnie.

Opinie naszych klientów

Lorem Pro Księgowość to specjaliści w każdym calu. Nie traktują klientów jak kolejnych numerów w segregatorze. Postrzegają ich jako partnerów biznesowych. A jest to podejście rzadko spotykane. Gorąco polecam ich usługi!

Marcin Drąg MD PROGRESS SP. Z O.O.

Lorem Pro Księgowość to odpowiedzialne i profesjonalne biuro, dzięki któremu nie martwię się o swoje rozliczenia. Kompleksowo zajmują się wszelkimi papierkowymi zobowiązaniami. Bez obaw można im powierzyć nawet najtrudniejsze sprawy. Posiadają ogromną wiedzę branżową, dzięki czemu zawsze potrafią doradzić skuteczne rozwiązania. Kontakt z biurem jest bezproblemowy. Prowadzenie firmy z Lp Księgowość to sama przyjemność. Polecamy wszystkim, którym zależy na profesjonalnej i elastycznej księgowości.

JM PRO SP. Z O.O.

Polecam. Odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku.
Lorem pro to nie tylko księgowość ale osoby które wszystko wytłumaczą, doradzą.

Piekarnia Cukiernia Muffinka

Pełen profesjonalizm, doradztwo i przemiła obsługa. Polecam!

Marta Wojciechowska Wojciechowscy Design Projektowanie Wnętrz