Uncategorized

Pomoc w prowadzeniu firmy – Prosta droga na start

Prowadzisz firmę? A może dopiero masz zamiar otworzyć swój własny biznes? Nie ma znaczenia w jakim momencie swojej kariery aktualnie się znajdujesz. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że oczekujesz wsparcia i dobrej rady. Na pewno przyda Ci się pomoc w prowadzeniu firmy. Też tak miałem. Szukałem podpowiedzi, w którym kierunku pójść, jaką drogę wybrać. Potrzebowałem solidnego kopniaka, który popchnie mnie w odpowiednim kierunku. Ja już to wiem. Jak każdy będący w takiej sytuacji, szukasz osoby doświadczonej, która odpowie na nurtujące Cię pytania i rozwieje Twoje wątpliwości. Podpowie, którą drogę wybrać. Taka możliwość na pewno oszczędziła by Twój czas, pieniądze i pozwoliła uniknąć wielu stresujących sytuacji. Rozumiem Cię, też tak miałem… dlatego tu jestem i prawdopodobnie dlatego – Ty też się tu znalazłeś.

Witam Cię w moich skromnych progach, od zawsze byłem gościnnym człowiekiem, dlatego proszę… zapraszam… rozgość się, usiądź wygodnie, a ja postaram się pomóc, osiągnąć Ci twój cel.

 

Kiedyś Ja i mój biznes, dziś Ty i twój cel.

Pewnie zastanawiasz się dlaczego to robię? Odpowiedź jest prosta. Jestem przedsiębiorcą tak samo jak Ty. Kiedyś też byłem w miejscu, w którym teraz się znajdujesz. Dzięki temu, doskonale wiem co może być Ci potrzebne i jakiego wsparcia możesz oczekiwać. Kto lepiej zrozumie przedsiębiorcę, jak nie człowiek który przez długi okres czasu dążył do tego aby się nim stać, walcząc z przeciwnościami losu. Człowiek uczy się na błędach, dlatego dziś jestem już mądrzejszy.
Wyciągając wnioski z własnych doświadczeń stajemy się bogatsi o wiedzę, której nie znajdziemy w żadnych poradnikach. Od razu tłumaczę: nie bagatelizuję poradników. Sam przeczytałem ich wiele, po prostu wiele kwestii w nich zawartych zweryfikowałem na własnym przykładzie, stojąc w kolejkach do różnych urzędowych pokoi. Mój ulubiony? 024 Urząd Skarbowy, ale o tym może później. 🙂

Zespół który gra w twojej sprawie.

Wracając do Ciebie i Twojej firmy …a właściwie mojej firmy. Jestem tutaj, aby zaoferować Ci pomoc w prowadzeniu firmy. Kiedyś byłem sam, dziś zgromadziłem wokół siebie najlepszych specjalistów, doradców, księgowych i prawników. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zakładamy firmy, prowadzimy księgowość, ubezpieczamy i co najważniejsze jesteśmy z Tobą, kiedy tylko tego potrzebujesz. Dodatkowo wspólnie z naszymi klientami tworzymy silną sieć kontaktów, która oplata coraz to większy kawałek świata.

Zbierasz się? Musisz już iść? Było mi bardzo miło. Zapraszam częściej. Moje drzwi zawszę stoją dla Ciebie otworem. Mam nadzieje, że jeszcze się zobaczymy. Podczas kolejnych spotkań chciałbym przekazać Ci szereg przydatnych i istotnych informacji, które sprawią, że inaczej popatrzysz na swoją firmę.

Odkryjmy wspólnie lepszą stronę Twojego biznesu.