Przedsiębiorca

Kamila jest przedsiębiorcza, ma głowę pełną pomysłów, a wcielanie ich w życie to jej prawdziwa pasja. Wszystko, co robi, musi być idealne i dopracowane w każdym szczególe. O ile realizacja kolejnych pomysłów nie stanowi dla niej problemu, to nadzór nad dokumentami księgowymi, ich obiegiem i terminowością już tak. Przez długi czas oddawała księgowość swojej firmy w niekompetentne ręce, myśląc, że jej dokumenty są rozliczane regularnie, do czasu… 

Kamila

Przedsiębiorca

Kraków

Szczegóły

Dostała wezwanie z Urzędu Skarbowego. Odkręcanie błędów i braku zaangażowania dotychczasowego biura księgowego to był istny rollercoaster! Co dziś mówi o tym Kamila?

Byłam załamana! Ja, osoba, która ma wszystko poukładane, która nie położy się spać, zanim nie zaplanuje kolejnego dnia pracy, dostałam wezwanie z Urzędu Skarbowego!

Kiedy prowadzisz spółki, nie masz czasu zajmować się rachunkami, chcesz powierzyć tę działkę komuś, kto się na tym zna. Ufasz, że specjalista, któremu powierzysz tak ważny temat, będzie robił wszystko to, co obiecywał podczas spotkania.

Jednak mój przykład pokazuje, że nie zawsze tak się dzieje.

Dziś wiem, że warto poświęcić czas na poszukiwanie dobrego biura księgowego. Z mojego doświadczenia mogę z czystym sumieniem polecić usługi Lorem Pro Księgowość. Jak się nad tym zastanowię, to już nie pamiętam, jak wyglądało prowadzenie firmy bez ich wsparcia. Dziś po prostu przesyłam dokumenty przez aplikację, jeśli mam czas i chęci, to mogę to kontrolować, ale nie muszę- specjaliści z Lorem Pro Księgowość robią w zasadzie wszystko za mnie, a ja skupiam się na swoich biznesach.

Kamila
Napisz do nas

Pozwól nam ułatwić prowadzenie Twojej firmy!