Cukiernia

Maria prowadzi małą cukiernię. Jest to młody biznes. Powoli, ale systematycznie zdobywa nowych klientów. Jakość serwowanych deserów zawsze była na pierwszym miejscu i to właśnie ona zdecydowała o dotychczasowym sukcesie firmy. Kiedy wszystko zaczęło sprawnie funkcjonować na Marię, jak z resztą na wszystkich przedsiębiorców spadło widmo pandemii Covid 19. 

Maria

Cukiernia

Kraków

Szczegóły

Dla właścicieli firm, takich jak Maria, prowadzących działalność gastronomiczną, to był prawdziwy dramat. Na każdym kroku pojawiało się więcej znaków zapytania niż odpowiedzi. 

Postawiona pod ścianą Maria zaczęła poszukiwać pomocy w internecie i tak trafiła na ofertę Lorem Pro Księgowość. 

Z wielką niepewnością i proporcjonalnie niską wiarą w to, że można coś zrobić, by uratować biznes, umówiłam się na rozmowę w krakowskim biurze. Tam przywitał mnie zespół profesjonalistów, uśmiechniętych i gotowych, by pomóc. Wytłumaczyli mi, na czym polega wsparcie z tarczy antykryzysowej, pomogli dobrać tę opcję, która dotyczyła mojego biznesu, przeprowadzili ze mną cały proces pozyskania środków, dzięki czemu przestałam się zamartwiać. 

Dzięki ich wsparciu udało mi się przetrwać okres, w którym moja cukiernia na siebie nie zarabiała. Dziś, kiedy zaczynam na nowo, patrzę w przyszłość mojego biznesu ze spokojem, gdyż prowadzenie księgowości powierzyłam Lorem Pro Księgowość.

Maria
Napisz do nas

Pozwól nam ułatwić prowadzenie Twojej firmy!