Księgowość

 

Księgowość,

jest to podstawowy produkt Naszego biura, ale nie każdy wie że księgowość to część, czegoś większego – czegoś co w szerszym ujęciu nazywane jest Rachunkowością.

Pierwsze skojarzenia zazwyczaj odnoszą się do organów podatkowych jak Urząd Skarbowy lub Krajowa Agencja Skarbowa.

Same nazwy wyżej wymienionych urzędów budzą w niektórych lęk i dreszcze. My jednak uważamy, że tematów związanych z księgowością czy też rachunkowością nie należy się bać – nawet nie wolno! Dlaczego? Może dla tego, że się na tym znamy!

Dobrze prowadzone księgi rachunkowe nie tylko zaoszczędzają przedsiębiorcą kłopotów w urzędach, ale przede wszystkim dają im – naszym partnerom – pogląd na stan własnego biznesu.

Warto o powyższym pamiętać, gdyż mądre i rzetelne prowadzenie rachunkowości przy pełnych konsultacjach z doskonale wykwalifikowanymi ekspertami daje nam pełny obraz faktycznego stanu finansowego przedsiębiorstwa, co w konsekwencji pomaga podejmować najbardziej opłacalne decyzje. Tylko w pełni świadome działania poparte analizami wykonanymi w oparciu o aktualne przepisy, dają nam szanse graniczące z pewnością na osiągnięcie sukcesu.

Podstawowymi funkcjami rozwiązań księgowych jest funkcja informacyjna, kontrolna, sprawozdawcza, dowodowa, podatkowa.
Jednym słowem Rachunkowość jest pewnego rodzaju językiem biznesu, którym posługuje się świat gospodarki.

Dlatego też rolą „Lorem PRO Księgowość”  jest przede wszystkim czytelna komunikacja z przedsiębiorcą informując go, w zrozumiały sposób o zagrożeniach i zaletach danej operacji.

Nasi księgowi wykonują swój zawód bardzo odpowiedzialnie, bacznie zwracając uwagę na terminowość oraz każdy detal. Każdy z naszych Klientów jest traktowany indywidualnie, współpracując z naszymi specjalistami mogą liczyć oraz czuć że są w dobrych rękach oraz że nie są traktowani jak kolejny segregator na półce.

Staramy się uświadamiać, że warto skupić się na tym jednym z najważniejszych detali własnego biznesu, bo mądre księgowanie może zaoszczędzić nam sporą ilość środków pieniężnych, które można przekierować tam gdzie są na daną chwilę najbardziej potrzebne.

Lorem Pro Księgowość to firma która specjalizuje się w prowadzeniu pełnej księgowości, którą widzimy jako pełne możliwości dla przedsiębiorcy. Latami wypracowaliśmy schematy ułatwiające prowadzenie tego typu księgowości. Nasz Klient współpracując z nami może być pewien, że troszczymy się o jego interesy księgowe, a On może się skupić na prowadzeniu własnej firmy.

Mamy Klientów z wielu sektorów rynku, jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania księgowego.

Z naszymi Klientami skupiamy się na jego biznesie, dzięki temu jego biznes rośnie.

Poznaj nas, sprawdź, zaufaj!

Zapytaj o usługę

Jesteś zainteresowany Naszymi usługami?
Zadzoń lub napisz do nas - wspólnie zastanowimy się co możemy zrobić dla Twojego biznesu!

(12) 30-73-131
biuro@lpksiegowosc.pl