Firma IT

Grzegorz to prawdziwy specjalista, prowadzący z powodzeniem firmę IT. Jest skupiony na swoje pracy, poświęca się jej w całości i stara się, by wszystkie zlecenia wykonywane były na czas. Działalność, która miała być małym przedsiębiorstwem, zaczęła się bardzo szybko rozwijać. Okazało się, że niezbędne będzie wprowadzenie zmian w rodzaju prowadzonej działalności. 

Grzegorz

IT

Kraków

Szczegóły

Jako laik w tematach okołoksięgowych postanowił powierzyć tę kwestię profesjonalistom. Wyszukał biuro Lorem Pro Księgowość i umówił się na spotkanie. Zadzwoniłem do Lorem Pro Księgowość i umówiliśmy się na spotkanie online, na którym opowiedziałem o swoich doświadczeniach i planach. Pracownik biura księgowego uważnie mnie wysłuchał, po czym przystąpił do omawiania różnych strategii i możliwości. Rozwiał moje wątpliwości co do prowadzenia Sp. z o.o., pokazał korzyści, jakie płyną z tej formy i wytłumaczył zawiłe dla mnie aspekty. W zasadzie wyręczył mnie z zakładania Sp. Z o.o., przejął wszystkie formalności i dopilnował, by dokumenty były kompletne. Moją rolą było złożenie podpisu w odpowiednim miejscu. 

Co do współpracy nigdy nie miałem i nie mam żadnych zastrzeżeń. Pracownicy Lorem Pro Księgowość znają odpowiedź na każde moje pytanie, a na wątpliwości, z pozoru banalne i głupie, zawsze reagują z empatią i zrozumieniem. Traktują mnie jak partnera, a ja czuję, że losy mojej dokumentacji są w dobrych rękach.

Grzegorz
Napisz do nas

Pozwól nam ułatwić prowadzenie Twojej firmy!