eksperci

Nasz zespół

Nasz zespół składa się z wielu wysoko wykwalifikowanych ekspertów. Poznaj kilku z nich!

O-nas-1
Współwłaściciel i Prezes Lorem Pro Księgowość Sp. z o. o. Mariusz Dybał

Pasjonat biznesu z duchem sportowca, nastawiony na relacje i wyniki. Doskonały mówca, jeszcze lepszy słuchacz. Jego konikiem są kwestie podatkowe i gospodarcze. Każdą wolną chwilę poświęca na poszerzanie wiedzy. Swoich współpracowników traktuje z wielkim szacunkiem, gdyż doskonale wie, jak ciężką pracę wykonują. Swoją działalność nazywa pasją, a dzień w którym podjął decyzję o założeniu firmy ocenia jako jeden z najlepszych w swoim życiu.

O-nas-2-
Współwłaściciel i członek zarządu Lorem Pro Księgowość Sp. z o. o Mateusz Sokół

Mentor biznesowy służący wiedzą praktyczną i innowacyjnym myśleniem. Doświadczenie, jakie latami zdobywał w bezpośrednim kontakcie z klientami przekłada na co dzień na płaszczyznę prowadzonej działalności. Jest głodny wiedzy, ciekawy ludzi, wciąż poszukuje nowych, perfekcyjnych rozwiązań. Myśli i działa nieszablonowo, dzięki czemu, każdy kto się do niego zgłosi dostaje rozwiązanie szyte na miarę.

Zacznij oszczędzać w firmie

Nasze specjalizacje

LOREM PRO – to więcej niż księgowość, więcej też niż ubezpieczyciel i doradca.
To kompleksowe podeście do Twoich potrzeb jako przedsiębiorcy.
Jesteśmy firmą która poprowadzi Twoją księgowość w firmie, doradzi odpowiednie rozwiązania i zabezpieczy Ciebie i twój majątek w razie nieprzewidzianych sytuacji.

Działalności gospodarcze 9.5 %
Spółki 75 %
Korporacje 10.5 %
Opinie

Co mówią o nas klienci